PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE OZDOBNE

– Rosnąca rola opakowań, na rynku e-commerce

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Rynek e-commerce, to jeden z najszybciej rozwijających się rynków. Coraz więcej usług i produktów przenosi się do sieci. My wychodzimy naprzeciw rosnącym wymaganiom konsumentów i prezentujemy wysokiej jakości opakowania. Konkurencja stale rośnie, dlatego warto zadbać o to aby oferowany produkt pozytywnie wyróżniał się spośród innych. Można to zrobić na wiele sposobów, jednym z miej oczywistych, a jednak niezwykle ważnym etapem jest budowanie pozytywnych skojarzeń, już od momentu otrzymania paczki przez klienta.

Budowanie relacji z klientem.

Opakowanie zamówienia, to pierwsza rzecz jaką widzi odbiorca, po otrzymaniu przesyłki. Już w tym momencie warto zadbać o jego odczucia, wybierając eleganckie kartony. Obecnie jest bardzo duża możliwość personalizacji takiego opakowania. Można ozdobić go logiem firmy lub hasłem kojarzącym się z marką. Opakowania z tektury falistej, przywodzą na myśl personalizowane upominki, warto je zastosować, aby zyskać pozytywne uznanie odbiorcy. Klient odbierając przesyłkę powinien czuć się wyjątkowo, być doceniony. W tej roli świetnie sprawdzą się personalizowane kartki z podziękowaniem za zakup. Należy zadbać aby przesyłka była intuicyjna przy rozpakowywaniu. W tym celu świetnie sprawdzają się kartony z wbudowanymi taśmami, służącymi do otwierania. W środku na kupującego może czekać drobna niespodzianka, na przykład w formie naklejek z logiem firmy lub ciekawą grafiką.

Wysoka jakość oraz wytrzymałość na transport.

Nic tak nie zasmuca klienta, jak paczka, która przychodzi do niego uszkodzona. My jako producent opakowań gwarantujemy, że oferowane przez nas produkty są nie tylko efektowne i przyjemne wizualnie ale również niezwykle wytrzymałe. Niejednokrotnie paczka musi przebyć bardzo długą drogę aby dotrzeć do adresata. My dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas opakowania, bez trudu sprostały tym wymaganiom. Tektura falista posiada szereg zalet, jest trwała, składa się z minimum trzech warstw, co dodatkowo wpływa na jej jakość.

Świadomość ekologiczna.

W dzisiejszych czasach stale rośnie świadomość konsumentów. Są oni bardziej skorzy wybierać rozwiązania ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Warto wyjść na przeciw ich oczekiwaniom i zadbać, aby w wysyłanych paczkach, było jak najmniej zbędnego plastiku. Do tego celu dobrze wybrać kartonowe opakowania. Jako wypełnienie paczek od dłuższego czasu lepiej nie stosować plastikowych foli. Zdecydowanie lepiej wybrać ścinki tektury lub inne biodegradowalne rozwiązania. Takie rozwiązanie z pewnością zostanie docenione przez kupujących.

 


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Adres firmy

LUB-KART PLUS Dominik Skorczyk
ul. Nowa 5a
62-040 Puszczykowo

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Tel.kom. +48 513 166 699
E-mail sklep@lubkartplus.pl

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Copyright © LUB-KART PLUS 2022
Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.