PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE OZDOBNE

Proste i skuteczne pakowanie prezentów w stylu eko

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Prezenty powinny być elegancko i estetycznie zapakowane, zgadzamy się z tym całkowicie. Gustownie zapakowane prezenty mają za zadanie zaintrygować nas i wzbudzić ciekawość. Na rynku mamy bardzo szeroki wybór opakowań prezentowych, celofanów, szeleszczących papierów prezentowych. Wszystkie te świecidełka są zrobione z tworzywa sztucznego i po świętach lądują w koszu. Bardzo trudno jest to drugi raz wykorzystać, ponieważ motywy nie są neutralne, raczej odnoszą się do jednej okazji. A tyle ostatnio się mówi o ochronie środowiska, każdy chce być eko. Popularny jest również recykling i minimalizm, który też może niejednego zaskoczyć. Ostatnio bardzo popularne są opakowania na  prezenty kartonowe. Jest to świetna alternatywa, może Ci się wydawać, że będzie to bez wyrazu, że takie nijakie. Otóż nic mylnego, nie zdajesz sobie sprawy jak gustownie może to wyglądać.

Opakowania kartonowe

To nowoczesne opakowania na prezenty. Mieszczą prezenty wysoko gabarytowe, świetnie wyglądają pod choinką. Są bardzo łatwe w obsłudze, wystarczy tylko zakleić i gotowe. Nie trzeba się martwić, że prezent jest niewymiarowy i nie dopasujemy odpowiednio papieru. Jeśli mamy mały upominek to sprawdzi się tektura falistaJej faktura sprawia, że zapakowany prezent wygląda wspaniale. Jest to połączenie prostoty z elegancją.

Dodatki dekoracyjne 

Mając już pięknie zapakowany prezent, chcemy podkreślić jego wyjątkowość i decydujemy się na dodatki. Ze względu na to, że papier prezentowy jest bardzo stonowany to mamy bardzo szeroki wachlarz, jeśli chodzi o dodatki. Co możemy wykorzystać? Mianowicie sznurek jutowy do przewiązania prezentu i zrobienia ładnej kokardki. Klejem na gorąco możemy dokleić kilka naturalnych ozdób jak np. szyszki, kawałeczka choinki, wysuszone plastry owoców: pomarańczy czy cytryny. Dodać laskę wanilii bądź kilka goździków.

Podsumowując, decydując się na nowoczesne opakowania na prezenty jesteśmy bardziej eko. Odkrywamy jak ważne jest dla nas środowisko naturalne. Pokazujemy, że bez problemu jesteśmy w stanie zrezygnować z tworzyw sztucznych, których po świętach nie jesteśmy w stanie wykorzystać i ląduje wszystko na śmietniku. Opakowanie kartonowe jest wielokrotnego użytku, możemy znaleźć wiele zastosowań. A jeśli chodzi o pakowanie prezentów to jest najlepszy okazja na wspólnie spędzone chwile i obudzenie u dziecka kreatywności. Pakowanie prezentów to tak prosta czynność a przynosi tyle radości. Idąc za duchem czasu korzystajmy z tej możliwości i pakujmy prezenty w sposób nowoczesny. 


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Adres firmy

LUB-KART PLUS Dominik Skorczyk
ul. Nowa 5a
62-040 Puszczykowo

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Tel.kom. +48 513 166 699
E-mail sklep@lubkartplus.pl

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Copyright © LUB-KART PLUS 2022
Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.