Zaznacz stronę

PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE 

Porządek w opakowaniach. Rola i znaczenie kratownic

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Podstawą transportu towarów jest solidne zabezpieczenie przewożonych przedmiotów. Nie mogą one się przemieszczać, aby nie doprowadzić do ich uszkodzenia. Co więcej, niedbałość w realizacji tego zadania może także zagrozić bezpieczeństwu kierowcy i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Najlepszym sposobem na zapewnienie ochrony transportowanym produktom w jednym opakowaniu jest zastosowanie kratownic. Sprawdź, co to właściwie jest i jakie jest ich znaczenie.

Czym jest tekturowa kratownica?

Opakowania tekturowe przeznaczone do transportu wielu produktów wyposaża się w tak zwane kratownice. Jest to rozwiązanie, które umożliwia stworzenie oddzielnych przegród na poszczególne przedmioty. Ściany zabezpieczenia skutecznie utrzymują produkty w konkretnym miejscu. Dlatego nie musisz obawiać się ich przemieszczania. Jednakże przypisuje się jej jeszcze inną funkcję. Dzięki nim opakowania z tektury falistej zyskują dodatkowe wzmocnienie. W przypadku towarów, które są wrażliwe na pylenie, stosuje się kratownice powleczone folią. Inwestycja w taką alternatywę sprawia, że można zrezygnować z jednostkowych opakowań, a tym samym także poczynić duże oszczędności.

Gdzie najczęściej spotyka się opakowania wyposażone w kratownice?

Opakowania tekturowe wyposażone w kratownice najczęściej spotyka się do oddzielenia od siebie delikatnych rzeczy takich jak bombki, znicze, słoiki czy butelki. Wykorzystuje się je również do właściwego wyeksponowania towarów takich jak krawaty, czy paski. Dzięki temu przedmioty prezentują się niezwykle korzystnie.

Jakie funkcje pełnią kratownice z tektury?

Producent opakowań stosuje kratownice w celu zabezpieczenia przedmiotów umieszczanych w pudełku przed uszkodzeniem. Ponadto dodatkowa tektura falista wewnątrz opakowania pełni funkcję wzmacniającą. W rezultacie nawet wielkogabarytowe opakowania nie wymagają dodatkowej ochrony. Co więcej, kratownice z tektury pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale też pieniądze. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma konieczności inwestowania w oddzielne opakowania.

Towary przeznaczone do transportu można pakować oddzielnie lub w zbiorczym opakowaniu. Nie wszystkie przedmioty można umieścić w jednym pudełku, gdyż istnieje ogromne ryzyko ich uszkodzenia, a nawet zniszczenia. Wówczas z pomocą przychodzą kratownice tekturowe. Jest to również wspaniały sposób pozwalający zapanować nad chaosem. Co więcej, dzięki temu można też poczynić spore oszczędności. Kratownice to tanie, ekologiczne i bardzo skuteczne, jeśli chodzi o ochronę składowanych, a także transportowanych rzeczy.


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Copyright © LUB-KART PLUS 2019

Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.