PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE 

Opakowanie w e-commerce- foliopaki jako najlepsze rozwiązanie

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Popularność sklepów internetowych wciąż rośnie, z tego powodu wzrasta zapotrzebowanie na opakowania wysyłanych towarów. W naszym biznesie stawiamy na profesjonalne opakowania takie jak foliopaki czy opakowania z tektury.

W co można zapakować wysyłany towar?

Najpopularniejszym i najkorzystniejszym bo najtrwalszym, a jednocześnie niedrogim sposobem pakowania  towarów do wysyłki jest foliopak. Jest to najczęściej wybierany, przez naszych klientów produkt. Opakowania z folii to bardzo popularna forma zabezpieczania przesyłek w e- commerce przed uszkodzeniem w czasie transportu i czynnikami zewnętrznymi takimi jak wilgoć. Zaletą takich torebek jest to, że mogą być stasowane jako samodzielne opakowanie, do którego bezpośrednio wkładany jest produkt lub jako zabezpieczenie dla pudełka lub innego opakowania. Foliopak jest bardzo szczelny, co gwarantuje, ze produkt dotrze do klienta w nienaruszonym stanie. Kompletny i bez uszkodzeń. Nasza firma posiada bogaty asortyment foilopaków w różnych rozmiarach. Różnią się także grubością. W zależności co ma być w nich wysłane można wybrać grubszy lub cieńszy.

Jakie produkty pakujemy w foliowe opakowania?

Producenci opakowań zapewniają, że foliowe opakowania nadają się do wysyłki towarów z każdej branży wysyłającej, dość lekkie, nietłukące się produkty. Do tego typu opakowań można wkładać kosmetyki, odzież, tekstylia, zabawki, suplementy diety, wszelkiego rodzaju gadżety jak karty pamięci, kable, odpowiednio zabezpieczone smartfony czy artykuły papierowe, a nawet żywność. W zasadzie można spakować wszystko co tylko jest sprzedawane! Po spakowaniu towaru w pudełko można, w większych foliopakach wysyłać większe towary jak buty, rolki, sprzęt sportowy, a jeśli towar jest zabezpieczony w pudełku można tam umieścić laptopy czy tablety. Do zabezpieczenia towaru w opakowaniu foliowym przyda się tektura falistastyropian czy folia bąbelkowa.

Dodatkowe zalety opakowań foliowych

Ważną zaletą opakowań z folii jest ich wytrzymałość – są one najczęściej  produkowane z polietylenu co gwarantuje niezawodność i odporność na rozdarcia.  Posiadają jednak jeszcze jedną cechę, pozwalającą na łatwe, szybkie i niedrogi polepszenie wizerunku firmy – można zamówić personalizowane opakowanie z logotypem własnej firmy. Ważną cechą, która pozwala zoptymalizować koszty wysyłki, jest waga foliowych opakowań. Są one bowiem bardzo lekkie, a jak wiemy większość dostawców, zwraca uwagę na wagę przesyłki. Dzięki lekkiemu opakowaniu istnieje możliwość, że unikniemy dopłaty do wysyłki i zmieścimy się w mniejszym gabarycie.


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Adres firmy

LUB-KART PLUS Dominik Skorczyk
ul. Nowa 5a
62-040 Puszczykowo

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Tel.kom. +48 513 166 699
E-mail sklep@lubkartplus.pl

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Copyright © LUB-KART PLUS 2022
Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.