PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE OZDOBNE

Opakowania ekologiczne i ozdobne: jak zapakować paczkę?

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Jak Cię widzą, tak Cię piszą – mówi stare przysłowie, ale rzeczywiście – coś w nim jest. Praktyka pokazuje, że klienci obecnie coraz częściej kupują oczami, a co za tym idzie jakość oraz wygląd paczki ma tak samo duże znaczenie jak przydatność samego produktu. Estetyczne opakowania kartonowe to dobry krok w kierunku budowania dobrego wizerunku marki, ale co dalej? Mamy Ci wiele do zaproponowania!

Ekologiczne opakowania – „must have” dla nowoczesnej firmy

Obecnie w społeczeństwie jest duża świadomość dotycząca potrzeby ochrony środowiska naturalnego. Od kilku lat ciągle rośnie grono osób zainteresowanych tematyką zero waste i ekologicznego podejścia do życia. Jeżeli podejrzewasz, że Twoi klienci mogą znajdować się w tych grupach lub dedykujesz produkty dla nich, opakowania ozdobne ekologiczne będą idealnym sposobem zapakowania paczek wysyłanych drogą internetową. Nowoczesne opakowania mogą być zarówno przyjazne dla środowiska, jak i piękne, dlatego sprawdź najnowsze produkty eko w zakresie naszych pudełek.

Opakowania ozdobne: sposób na kolejne zakupy

Czy lubisz dostawać prezenty? Każdy lubi je dawać, ale dostawanie również jest bardzo przyjemne. Zadbaj o swoich klientów i postaw na opakowania z tektury falistej w naprawdę dobrym stylu. Ozdobnie zapakowana paczka z pewnością zostanie pozytywnie zapamiętana. Jako producent kartonów oferujemy wiele interesujących rozwiązań dla firm celujących w sprzedaż internetową. Wysyłasz paczki do kupujących jako osoba prywatna? Ozdobnie opakowany sweterek czy książka w pięknym pudełku może przyczynić się do tego, że kupujący znów zrobi zakupy u Ciebie.

Nowoczesna paczka w praktyce: ważne są szczegóły!

Źle dobrane opakowanie, nieestetycznie zaklejona koperta czy wgięcia na tekturze – oto kilka przykładów błędów, jakie mogą popełniać sprzedający. W dobie szerokiej skali zakupów internetowych oraz dużej popularności wysyłek takie błędy nie są dopuszczalne. Chcesz pozytywnie się wyróżnić na rynku? Niech Twoje opakowania na paczki będą naprawdę wyjątkowe. Piękne pudełka z wytłaczanym logo oraz ozdobne wypełniacze do opakowań kartonowych – oto kierunek, w którym warto iść!

Sprzedaż w praktyce: dlaczego opakowanie ma znaczenie?

Jako firma pracujesz na swój wizerunek codziennie i na wiele różnych sposobów. Ważne jest to w jaki sposób odpowiadasz na maile i wiadomości prywatne od kupujących, ale również opakowania Twoich paczek, które stawią coś w rodzaju „pocztowej wizytówki” Twojej firmy oraz osoby. Estetycznie zapakowane przesyłki zostaną pozytywnie zapamiętane, a w przypadku współpracy z youtuberami czy innymi osobami, jakie mają promować Twoje produkty przez internet, szanse na zachęcenie do zakupu będą większe.

 


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Adres firmy

LUB-KART PLUS Dominik Skorczyk
ul. Nowa 5a
62-040 Puszczykowo

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Tel.kom. +48 513 166 699
E-mail sklep@lubkartplus.pl

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Copyright © LUB-KART PLUS 2022
Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.