0

Zaznacz stronę

PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE 

– Opakowania do ciast, ciasteczek i tortów – plastikowe czy tekturowe?

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Dobranie odpowiedniego opakowania do ciasta to bardzo ważna kwestia. Celem jest przecież zapewnienie świeżości oraz bezpieczeństwa wypieku. Na rynku dostępne są zarówno plastikowe opakowania jednorazowe, jak i tekturowe. Przedstawiamy, które z nich są najlepszym wyborem. 

Opakowanie tortów – jakie warto wybrać?

Opakowania do ciast, tortów oraz różnego rodzaju wypieków są nieodłącznym elementem branży cukierniczej. Wybór odpowiedniego ma kolosalne znaczenie nie tylko pod względem praktycznym, ale też estetycznym. Opakowania na ciasto mogą być zarówno plastikowe, jak i tekturowe. Wiele osób ma problem z dobraniem tego odpowiedniego. Przede wszystkim opakowania plastikowe cechują się trwałością, elastycznością oraz przezroczystością. Przez to, że są względnie wytrzymałe, bardzo dobrze chronią wypiek przed uszkodzeniem w czasie jego transportu. 

Niestety opakowania plastikowe nie są pozbawione wad. Największą z nich jest spore obciążenie dla środowiska. Plastik nie jest ekologiczny, dlatego prowadzi do zanieczyszczenia planety. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na alternatywne opakowania, w tym na papierowe. 

Opakowania tekturowe – czy warto?

Opakowania z tektury mają sporo zalet. Zwłaszcza te zrobione z ekologicznego papieru stają się coraz powszechniej wykorzystywane w branży cukierniczej. Są przyjazne dla środowiska, gdyż mogą być poddane recyklingowi. Dodatkowo rozkładają się w naturalny sposób – bardzo szybko. Opakowania jednorazowe z tektury są też estetyczne i nadają wypiekom naturalnego, rustykalnego wyglądu. 

Producent opakowań kartonowych oferuje najlepszej jakości opakowania cukiernicze. Dostępne są różne rozmiary oraz kształty, dzięki czemu można dostosować je do indywidualnych potrzeb. Opakowania na ciasto z tektury zapewniają ochronę przed uszkodzeniem. Często wyposażone są w specjalne przegródki bądź uchwyty ułatwiające przenoszenie oraz przechowywanie wypieków cukierniczych. 

Opakowania z tektury czy plastikowe?

Wybór pomiędzy opakowaniami tekturowymi a plastikowymi zawsze uzależniony jest od preferencji oraz priorytetów konkretnego przedsiębiorstwa cukierniczego. Te drugie są trwałe i przezroczyste, jednak nie są ekologiczne. Natomiast opakowania tekturowe nie szkodzą planecie i nadają ciastom czy tortom unikalnego, rustykalnego wyglądu. 

Cena zarówno opakowań tekturowych, jak i plastikowych jest niska. Jednakże w czasach zwiększonej troski o środowisko naturalne naszej planety zalecamy korzystać z ekologicznych produktów. Tektura w tym przypadku będzie słusznym wyborem. 

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Adres firmy

LUB-KART PLUS Dominik Skorczyk
ul. Nowa 5a
62-040 Puszczykowo

Kontakt Biuro

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Tel.kom. +48 513 166 699
E-mail: biuro@lubkartplus.pl

Kontakt Sklep

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Copyright © LUB-KART PLUS 2022
Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.