PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE 

Jak zapakować towary do wysyłki o niestandardowych wymiarach

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Gdy mamy zapakować niewielką rzecz, zazwyczaj umieszczamy ją w kopercie bąbelkowej lub małym pudełku. Co jednak, gdy przedmiot, który chcemy wysłać posiada niestandardowe wymiary? Właśnie tu z pomocą przychodzimy my, LubKart Plus – producent opakowań. Od 2011 roku produkujemy opakowania i znamy się na tym doskonale! W ofercie posiadamy opakowania z tektury falistej, pudła klapowe, teleskopowe, składane.

Wysyłka towaru o niestandardowych wymiarach – instrukcja krok po kroku.

Jak postępować w przypadku, gdy chcemy wysłać rzecz odbiegającą od standardowych wymiarów? Postępuj według poniższej instrukcji a pakowanie produktów przestanie być skomplikowane. Jeśli jednak w dalszym ciągu będziesz potrzebował pomocy – skontaktuj się z nami. 

Rozmiar

W pierwszej kolejności postaraj się określić wielkość przedmiotu, który ma być wysłany i zdecyduj, do jakiego opakowania się zmieści. Pamiętaj o tym, by podczas zamawiania kartonu podać wymiary w odpowiedniej kolejności, to jest: długość, szerokość a na końcu wysokość kartonu. Wśród naszych produktów posiadamy pudła klapowe, teleskopowe oraz wsuwane o przeróżnych wymiarach, na pewno znajdziesz taki, który będzie Ci odpowiadał.

Grubość

Czy grubość opakowania ma znaczenie? Oczywiście! To właśnie od grubości zależy wytrzymałość kartonu. Zależność jest prosta – im grubsza ścianka kartonu, tym większa wytrzymałość. Inaczej mówiąc – im grubszy karton, tym cięższą rzecz będziesz mógł do niego spakować. W naszej ofercie posiadamy kartony 3 warstwowe (grubość ścianki 1,5- 4mm) oraz 5 warstwowe (grubość ścianki 4,3 mm oraz 6,5 mm).

Rodzaj opakowania

Każdy towar przygotowany do wysyłki powinien być odpowiednio zapakowany. To bardzo ważne – właściwie dobrane opakowanie zabezpiecza towar i ma niebagatelne znaczenie podczas transportu. Jako producent opakowań zdajemy sobie sprawę z tego, że różne towary potrzebują różnych opakowań. Pakowanie produktów musi być dobrze przemyślane. I tak np. tektura falista idealnie sprawdzi się, gdy będziesz pakował produkty cukiernicze, pączki, rogaliki czy pieczywo. Posiadamy ją w ofercie w kilku wymiarach, między innymi 60x40x8cm lub 40x30x5 cm. Szeroki wybór pudełek składanych gwarantuje, że znajdziesz wśród nich odpowiednie, by zapakować przesyłkę o niestandardowych wymiarach. Kartony powinieneś dobrać odpowiednio do potrzeb – np. duże pudła klapowe o zwiększonej wytrzymałości sprawdzą się podczas przeprowadzki. Nie wiesz jakie pudło wybrać? Chętnie pomożemy!

Wysyłka

Gdy opakowanie jest już wybrane nie pozostaje nic innego jak włożenie towaru do kartonu, włożenie wypełniaczy ( jeśli są potrzebne) oraz wysłanie przesyłki. Z wprawdzie z wysyłką nie pomożemy, ale możemy zadbać o to, żeby Twoje produkty o niestandardowych wymiarach zostały zapakowane w odpowiedni karton.  

 


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Adres firmy

LUB-KART PLUS Dominik Skorczyk
ul. Nowa 5a
62-040 Puszczykowo

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Tel.kom. +48 513 166 699
E-mail sklep@lubkartplus.pl

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Copyright © LUB-KART PLUS 2022
Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.