Zaznacz stronę

PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE OZDOBNE

Jak pakować wino na prezent?

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Wino jest jednym z najczęściej dawanych prezentów okolicznościowych, dlatego bardzo ważne jest, aby je w odpowiedni sposób zapakować. Na rynku dostępne są rozmaite opakowania ozdobne, dzięki czemu nasz prezent będzie wyglądał estetycznie i ciekawie. Jakie masz możliwości i opcje do wyboru? Przekonaj się sam!

Opakowania ozdobne – które wybrać?

Obecnie najbardziej popularne są opakowania tekturowe oraz kartony ozdobne. Są one bardzo ekologiczne, dlatego coraz więcej osób je kupuje. Dodatkowo design tego typu opakowań jest elegancki i atrakcyjny, co sprawia, że zapakowany w nie prezent wygląda wyjątkowo.

Opakowania tekturowe wykonane są z tektury falistej. Tektura falista to materiał o dobrych parametrach i bardzo wytrzymały, dzięki czemu wykonane z tego materiału opakowanie bez problemu utrzyma butelkę wina. Zaletą tego surowca jest również biodegradowalność, która korzystnie wpływa na środowisko naturalne. Producent opakowań z tektury falistej zapewnia wysoką jakość tego materiału oraz gwarantuje możliwość jego recyklingu. Najczęściej takie opakowanie jest wykonane z trójwarstwowej tektury falistej.

Kartony ozdobne również są wykonane z tektury falistej, ale takiej, która posiada cztery warstwy. Są one dostosowane do większych prezentów, na które składa się butelka wina oraz inny drobiazg. Tego typu opakowania ozdobne są jeszcze bardziej wytrzymałe i pozwalają na zapakowanie cięższego prezentu.

Dlaczego warto wybrać opakowania tekturowe na butelki wina?

Producent opakowań kartonowych i tekturowych bardzo często zapewnia najwyższą jakość tego typu produktów, dzięki czemu nasz prezent nie zniszczy się podczas transportu.

Są one piękne, dostępne są w tradycyjnej wersji, jak i bardzo ozdobnej. Niektóre z nich posiadają specjalny uchwyt, dzięki czemu możemy łatwo i bezpiecznie nieść ze sobą nasz prezent. Możemy je znaleźć w formie stożka, prostokąta bądź kwadratu. Czasami za uchwyt służy specjalnie do tego przystosowany sznurek lub wstążka. Jeśli zdecydujemy się na większy prezent, gdzie jest kilka butelek bądź elementów, możemy w prosty sposób wykorzystać większe pudełka, które umożliwiają zapakowanie prezentu tak, aby butelki w środku między sobą się nie obijały.

Cena za tego typu opakowanie jest naprawdę niska jak za taki dobry produkt. Opakowania są w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu dostosować wygląd naszego podarku do charakteru okazji.

Jeśli szukasz ciekawej formy do zapakowania prezentu w dobrej, stosunkowo niskiej cenie, nie zwlekaj i kup opakowanie ozdobne wykonane z tektury!


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Copyright © LUB-KART PLUS 2019

Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.