Zaznacz stronę

PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE 

Jak pakować delikatne przedmioty do wysyłki? 

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Wysyłane przez nas przedmioty przemierzają często bardzo długą drogę zanim znajdą się u odbiorcy. Ogrom paczek transportowanych przez firmy kurierskie sprawia, że jeśli chcemy, aby nasza przesyłka dotarła w nienagannym stanie, musimy sami zadbać o jej bezpieczeństwo. Na szczęście, opakowania kartonowe pozwalają na łatwe i szybkie spakowanie nawet najbardziej delikatnych przedmiotów.

Dokładne owinięcie wysyłanych przedmiotów

Bardzo istotne jest takie zapakowanie przedmiotu, aby był on w całości pokryty materiałem, który zapewni mu bezpieczeństwo. W tym celu z pewnością przyda się tektura falista, która idealnie nadaje się do owijania przedmiotów różnych kształtów i wielkości. Jeśli wysyłane przez nas rzeczy są wyjątkowo kruche i delikatne, warto tą czynność powtórzyć do takiego momentu, w którym uznamy, że owinięty tekturą przedmiot jest bezpieczny. Następnie należy okleić całość taśmą, aby tektura nie przemieszczała się w opakowaniu.

Ważne jest opakowanie

Nie bez znaczenia pozostaje tutaj trwałość opakowań, w których chcemy wysłać nasze przedmioty. Producent opakowań tekturowych zapewnia pudełka do wysyłki dobrej jakości, które już same w sobie są wysoką ochroną dla wysyłanych przedmiotów. Warto dobierać odpowiednią grubość opakowań kartonowych w zależności od wagi przedmiotu oraz jego wartości. Im grubszy karton, tym większe szanse, że nasza przesyłka dotrze do odbiorcy nienaruszona.

Wypełniacz to podstawa

Nie jest możliwe bezpieczne zapakowanie wysyłanych przedmiotów, jeśli wewnątrz opakowania jest luz i przedmioty mogą się przemieszczać. Nawet najlepsze opakowania z tektury falistej wymagają ich odpowiedniego wypełnienia. W tym celu można również wykorzystać tekturę falistą. Jest ona bardzo wytrzymała, a jednocześnie na tyle plastyczna, że można z niej wykonać dowolnej wielkości zwitek i umieścić go w wolnym miejscu opakowania. Jeśli wysyłamy niewielkie przedmioty, tekturę możemy również porwać na mniejsze części i wypełnić nią nawet bardzo małą przestrzeń.

Dlaczego warto sięgać po opakowania z tektury falistej?

Opakowania kartonowe to jedna z najbezpieczniejszych form przygotowywania przedmiotów do wysyłki. Jednak bezpieczeństwo to nie jedyna ich zaleta. Tego rodzaju opakowania są bardzo wygodne w użytkowaniu, co jest ważne w przypadku magazynów wysyłkowych. Dodatkowo, tektura falista jest materiałem ekologicznym. Dzięki niej możemy wysyłać paczki bez obaw o generowanie niepotrzebnych odpadów, gdyż opakowania z tektury falistej mogą być wykorzystane nawet do kilku razy.


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Copyright © LUB-KART PLUS 2019

Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.