PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE OZDOBNE

Grafika na opakowaniach kartonowych jako doskonały sposób reklamy

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Istnieje wiele skutecznych, interesujących sposobów, aby rozreklamować swój biznes. Dobry marketing jest niezwykle istotny – niemal w każdej branży trzeba się zmierzyć z problemem sporej konkurencji. Jak więc stworzyć reklamę, która przyniesie pozytywne rezultaty i zwiększy zyski?

Grafika na kartonie zawsze przyciągnie wzrok

Kiedy sprzedaje się konkretny produkt, warto zadbać o odpowiednie logo na opakowaniu. Powinno być doskonale widoczne, co można uzyskać na przykład za pomocą wykorzystania jaskrawych kolorów. Najlepiej, gdy jest bardzo charakterystyczne – wtedy od razu kojarzy się z konkretną firmą. Ponadto ten rodzaj reklamy nie irytuje klienta, tak jak chociażby nachalnie wyskakujące okienka na stronach internetowych. My, jako producent tektury falistej, jesteśmy w stanie zaoferować sporo ciekawych rozwiązań. Współpracujemy z wieloma firmami, między innymi z:

  • restauracjami,
  • cukierniami,
  • piekarniami,
  • sklepami,
  • barami i pizzeriami.

Wszyscy nasi klienci otrzymują solidne, wyjątkowe opakowania, które przyczyniają się do zwiększenia popularności konkretnego przedsiębiorstwa. Oferujemy różnorodne formy, aby każdy znalazł coś dla siebie. Warto także zaznaczyć, że karton z tektury falistej cechuje się nie tylko wytrzymałością, ale także atrakcyjnym wyglądem.

Tania i skuteczna forma reklamy

Nie każda firma posiada duży budżet na cele związane z marketingiem. Opakowania kartonowe nie są drogie, a pozwalają klientom zapamiętać logo i nazwę przedsiębiorstwa. Ponadto wystarczy, że ktoś niesie karton opatrzony odpowiednim nadrukiem w miejscu publicznym – inni z pewnością zwrócą na to uwagę. My, jako świetny producent opakowań oferujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów. Nasz towar posiada również wszystkie niezbędne atesty.

Warto wspomnieć, że ta forma reklamy pozwala budować pozytywny wizerunek marki. Nie trzeba się bowiem ograniczać tylko do standardowych rozwiązań. Dobrze jest dodać ciekawą grafikę lub chwytliwe hasło reklamowe. Najlepiej zapamiętuje się oczywiście krótkie rymowanki.

Dotrzeć do odpowiedniej grupy klientów

Nie można zapominać, że opakowanie powinno być dostosowane do jego zawartości. Inaczej wyglądają grafiki skierowane do dzieci, a zupełnie odmiennie prezentują się te dla dorosłych kobiet. Warto wziąć to pod uwagę i dobrać odpowiedni przekaz dla danego klienta. Staramy się dopasować nasze produkty do potrzeb przedsiębiorcy, aby każdy mógł skutecznie rozreklamować swoją firmę. Dzięki temu koszty poniesione na rzecz działań marketingowych zwracają się z zyskiem.

 


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Adres firmy

LUB-KART PLUS Dominik Skorczyk
ul. Nowa 5a
62-040 Puszczykowo

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Tel.kom. +48 513 166 699
E-mail sklep@lubkartplus.pl

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Copyright © LUB-KART PLUS 2022
Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.