PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE

– Gabaryty A, B, C w paczkomatach firmy Inpost

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Paczkomatów Inpost możemy używać zarówno w przypadku odbierania, jak i nadawania przesyłek. W tym drugim przypadku możemy swobodnie skorzystać z trzech gabarytów – A, B oraz C, o różnych rozmiarach skrzynek. Szykując się do wysyłki, zwróć uwagę na maksymalną wielkość paczki, których wysokość powinna odpowiadać poszczególnych otworom. Skrytka A o rozmiarach 64×38×8 cm pomieści najmniejsze opakowania kartonowe, skrytka w rozmiarze B, opakowania do 19 cm wysokości, natomiast największa z nich, skrytka C, to odpowiednie miejsce na spakowanie większej paczki o maksymalnej wysokości 41 cm. Dzięki niezawodnym paczkomatom, które obecnie można spotkać na każdym kroku, wysyłka poszczególnych produktów staje się prosta i niedroga. Takie nowoczesne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu, którą normalnie poświęciłbyś na stanie w długiej kolejce na poczcie, ograniczając się do konkretnych godzin urzędowania. Firma Inpost umożliwia załatwienie formalności związanych z płatnościami przez internet, a wysyłka paczki, dokona się po tym, jak umieścisz produkt w odpowiednim paczkomacie, po drodze do sklepu lub pracy. Jedyne, na co musisz zwrócić uwagę to gabaryty paczek, które będziesz musiał określić w procesie nadawania.  Niewątpliwą zaletą przeprowadzania wysyłek przy pomocy paczkomatów, jest atrakcyjna cena oraz dogodne godziny korzystania z urządzeń (możesz nadawać i odbierać paczki 24 godziny na dobę). Kolejnym plusem okaże się szybkość realizacji samych dostaw, które zostaną dostarczone w ciągu maksymalnie kilku dni roboczych. Będąc właścicielem sklepu, zastanów się nad możliwością dodania wysyłki za pomocą Paczkomatów, która staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród klientów. 

Wagi paczek w Paczkomatach Inpost

Wymiary naszych przesyłek zostały określone przez konkretne rozmiary skrytek, udostępnianych przez firmę Inpost. Takie rozwiązanie umożliwia sprawne odbieranie, nadanych przez nas produktów, przez kuriera, które następnie zostaną przekazane odbiorcy. Maksymalne wymiary paczek dozwolonych do wysyłki są nam znane, jednak co z wagą przesyłanych przez nas produktów? Decydując się na wybór tej metody, warto mieć na uwadze, że przy pomocy Paczkomatu nie nadamy paczki cięższej niż 25 kilogramów. Większa waga przesyłanych paczek mogłaby negatywnie wpłynąć również na opakowania z tektury, które przy zbytnim obciążeniu po prostu pękną. Chcąc wysłać cięższe przedmioty, zdecyduj się na inne rozwiązania oraz upewnij się, że producent opakowań, z których korzystasz, zapewnia odpowiednią twardość i wytrzymałość produktów.

 


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Adres firmy

LUB-KART PLUS Dominik Skorczyk
ul. Nowa 5a
62-040 Puszczykowo

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Tel.kom. +48 513 166 699
E-mail sklep@lubkartplus.pl

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 6:45 - 14:45

Copyright © LUB-KART PLUS 2022
Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.