Zaznacz stronę

PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


FAQ

PRODUCENT OPAKOWAŃ || OPAKOWANIA TEKTUROWE OZDOBNE

– Czym ozdobić prezent. Kilka praktycznych porad dotyczących opakowań.

Poznań | Luboń | Komorniki | Puszczykowo | Mosina | Plewiska


Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. Stopniowo wchodzimy w okres zakupowej gorączki, szału, który jak dobrze wiemy, dostarcza tyleż frajdy co rozczarowań czy frustracji. Nikt jednak nie narzeka. W końcu tak doniosłe święto wypada tylko raz w roku.
Wówczas to, pełni radości ale też dużej dozy niepokoju, wręczamy bliskim nam osobom, prezenty. Każdy oczywiście chciałby, żeby wręczony podarunek był tym, czego ukochany czy ukochana naprawdę pragnie. Co jak dobrze wiemy nie zawsze się udaje. Niemniej jednak warto się postarać i zatroszczyć o prezent w każdym najmniejszym detalu. Nasze zaangażowanie z pewnoścą odzwierciedli ładnie ozdobione opakowanie na prezent.

Opakowania kartonowe- absolutna podstawa

Po pierwsze, osoba wręczająca prezent, powinna zatroszczyć się o zakup odpowiedniego opakowania  kartonowego, które jak wiemy powinno stanowić niezbędny element każdego podarunku.
W sieci znajdziemy wiele sklepów, które oferują klientom, szeroki wybór, tego rodzaju opakowań na prezenty.
Wśród dostępnego na stronach asortymentu możemy znaleźć opakowania na upominki, ciuchy, w tym również na słodkości. Warto pamiętać, że zakupiony produkt powinien cechować się wysoką jakością i trwałym wykonaniem. Istotne jest zatem aby przed dokonaniem zakupu, przeprowadzić chociaż pobieżny reaserch i zaznajomić się z opiniami innych klientów, którzy już w tym sklepie kupowali. Nabyte przez nas opakowania kartonowe nie mogą  być przysłowiowym „bublami”, które nie dość, że nieestetyczny, są  również marnej jakości. Tak wręczony prezent z pewnoścą rozczaruje bliskiego.

Opakowania z tektury, czyli solidniejszy odpowiednik opakowań kartonowych

Wielu z nas uważa, że karton i tektura to dwa niewiele różniące się od siebie materiały. Otóż to nie tak.
Tekturę różni od kartonu, przede wszystkim gramatura, która w przypadku tektury jest trochę większa. A co za tym idzie, opakowania z tektury są jakościowo solidniejsze od ich kartonowych odpowiedników. Taki efekt uzyskuje się dzięki połączeniu kilku warstw papieru. To tyle jeśli chodzi o różnicę.
Opakowania z tektury a zwłaszcza opakowania z tektury falistej, dzięki swojej solidności, idealnie sprawdzą się jako ozdobne pudełko na świąteczny(i nie tylko) podarunek.
Wielu producentów opakowań z tektury falistej ma w swojej ofercie, liczne rodzaje pudełek, skrzynek oraz drobnych opakowań upominkowych, które zadowolą najbardziej wybrednego konsumenta. Co więcej. Obserwując dostępny w internecie asortyment, można natknąć się na bardzo ciekawe rozwiązania, które sprawią, że wręczony upominek zyska znacznie na jakości i wartości estetycznej.
Obserwowany przeze mnie producent opakowań z tektury falistej, proponuje np. możliwość spersonalizowania pudełka i opatrzenia go sygnowanym znakiem czy też inicjałem. Ponadto oferuje wykonanie specjalnego graweru, dzięki czemu prezent stanie się wyjątkowy.
Wybór jest naprawdę spory, więc jeżeli zależy nam nam aby opakowanie wręczanego prezentu, cechował wyjątkowo wysoki poziom, warto skorzystać z dobrodziejstw tektury falistej.

Podsumowanie

Zastanawiając się nad ozdobą, wręczanego przez nas prezentu, warto mieć na uwadze dwie rzeczy.
Po pierwsze solidność opakowania oraz jego unikalność, czyli mówiąc prościej wymiar „estetyczny” naszego upominku.
Opakowanie kartonowe lub tekturowe, wybór powinien zostać podyktowany naszymi osobistymi preferencjami, choć i tu warto pamiętać, że cechująca się większa gramaturą, tektura falista jest po prostu trwalsza.
„Spersonalizowany” sznyt opakowania  zapewni nam pomysłowy grawer z imieniem bądź inicjałem osoby, której dany prezent wręczamy.
Oczywiście nie należy zapominać o ozdobnej wstążce, która podkreśli wyjątkowość naszego zakupu.


 
LubKart Plus to producent opakowań kartonowych.
Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to między innymi:
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zamawiania opakowań.
Najbardziej aktywnie działamy w miastach: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Mosina, Plewiska.

Potrzebujesz pudła i opakowania kartonowe?

W katalogu FEFCO znajdziesz najpopularniejsze modele kartonów, które możesz zamówić w naszej firmie. Jeśli wybrałeś już potrzebny model opakowania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub napisz.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji?

Terminowość

Zawsze na czas! To nasza dewiza. Opakowania są na czas u naszych klientów przy zachowaniu należytej jakości.

Opłacalność

Ceny naszych opakowań są bardzo konkurencyjne rynkowo i posiada wymagane atesty.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, uwzględniamy ich wymagania i staramy się realizować każde zlecenie.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w produkcji opakowań.

Copyright © LUB-KART PLUS 2019

Firma LUB-KART PLUS najaktywniej działa na terenie Wielkopolski. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski.